Copyright 2024 - Inwest-Agro

Pakiet oszczędnościowy

inwest-agro_to_big

 

Projektuj mądrze!

Inwestuj z głową!

 

Przedstawiamy Państwu PAKIET OSZCZĘDNOŚCIOWY na nowe inwestycje!

 

           Jako Inwest-Agro  zawsze przykładaliśmy wiele uwagi do jakości ale i oszczędności w naszym osprzęcie. Dlatego też chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz pakiet oszczędnościowy na bliskie i przyszłe inwestycje. 

 

PASZA

 

 

Współpracując z firmą Roxell zawsze mogliśmy zaproponować naszym klientom jakość i oszczędności paszy, w tym aspekcie wszystko zmieniło się na lepsze!

Wybierając karmidło CoMeo dla brojlera czy Titan dla indyka mamy pewność, że nasza pasza nie zostanie zmarnowana i rozrzucona po ściółce, a zaoszczędzone w ten sposób ZNACZNE kwoty można przeznaczyć na inny - rozsądniejszy cel

 

                                 30_Comeo_FeederPan                                                                                    30_Titan_01_600x600

                                                   CoMeo                                                                                                                         Titan

 

Dzięki używanemu plastikowi,producent karmideł Roxell daje 10 lat degresywnej gwarancji na plastik! dodatkowo jeśli będziemy dobrze zarządzać naszym stadem przy użyciu tych karmideł, możemy spodziewać się o wiele niższego FCR niż przy standardowych rozwiązaniach.

Mycie i obsługa karmideł również nie zostają w tyle, Roxell to po prostu solidny produkt i dobry wybór w rozsądnej cenie.

 

 

 

OGRZEWANIE

 

 

Przeciętne ogrzewanie budynku to od 1 do 2 dni, poznaj system, który zrobi to w 2-3 godziny oszczędzając jednocześnie paliwo i działając bezszelestnie!

quadglow_640x427

QUADGLOW

 

Quadglow od Roxell to dedykowany system grzewczy dla brojlerów i indyków, działa szybko i cicho, jednocześnie ze starą technologią promienników łączy go tylko nazwa. Quadglow to nagrzewnica KIERUNKOWA grzejąca bezpośrednio podłogę. Podłoga staje się akumulatorem ciepła przez co szybciej możemy dogrzać powierzchnię, która potem przetrzymuje i oddaje częściowo skumulowane ciepło do otoczenia. Dzięki temu oszczędzamy dużo paliwa. Quadglow nie posiada żadnych silników, jest więc cichy w swym działaniu, co jest ogromnym plusem dla dobrostanu - nie stresuje ptaków.

Mycie i użytkowanie to przyjemność, wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia szybkie mycie bezpośrednie myjką ciśnieniową i jednocześnie dając wiele lat użytkowania - brak ceramiki w środku.

 

 

 

WENTYLACJA

 

 

Świat poszedł do przodu, używamy coraz to nowszego sprzętu w każdej dziedzinie, jednak przy wyposażeniu drobiu nadal często chcemy kierować się narzuconymi starymi schematami. Inwest-Agro przełamuję i tę barierę!

Wybierz najoszczędniejsze jednostki wentylacyjne na rynku, projektuj patrząc w przyszłość! DACS! jedyny rozsądny wybór!

 

      Baffle                                             magfan_facet

 

              energooszczędny komin HE740                                                                         energooszczędny wentylator szczytowy MAGFAN 160x160cm

 

Energooszczędny komin to tylko 25.5W/1000m3/h(0Pa), cichsza praca i zwiększona wydajność (mniej kominów w porównaniu z kominem 630), ściana wykonana a ABSu. 

Wentylator szczytowy to tylko 19-27W/1000m3/h(płynny) oraz 21-29W/1000m3/h(ON/OFF) z opcją dodania falownika, cicha praca i tak samo jak z kominami, mniej potrzebnych jednostek na budynek (zwiększona dzięki wieloletniej pracy wydajność i korzystniejsza aerodynamika) w porównaniu ze standardowym wentylatorem 140x140cm starej generacji, dają gwarancję obniżonych rachunków o co najmniej 50% za energię elektryczną w wentylacji.

Dopełnieniem jednostek wentylacyjnych mogących współpracować z każdym sterownikiem jest automatyczna roleta wewnętrzna otwierająca się w razie potrzeby pracy wentylatora szczytowego. lepsza stabilność ciśnieniowa, lepszy dobrostan zwierząt - mniej stresu.

magdoor

 

Mniej jednostek na budynek, solidniejsze konstrukcje, żywotność na lata, niższe rachunki za energię, cichsza praca, wysoka kultura pracy.

 

 

 

 

FOTOWOLTAIKA

 

 

 

Jako Inwest-Agro bacznie obserwujemy rynek, ceny prądu każdego roku pną się do góry, chcąc temu zaradzić przedstawiamy kolejne narzędzie do oszczędzania przy pełnej produkcji.

Współpracując z najlepszymi możemy zaoferować Państwu panele fotowoltaiczne wysokiej jakości w rozsądnych cenach, dając możliwość obniżania rachunków.

Dodatkowo łącząc ten system z ww. wentylatorami szczytowymi, możemy zasilać je wedle woli bezpośrednio z paneli.

 

IMG_5517_800x533

 

 

 

 

 

Zanim zaczniesz projektować, skontaktuj się z nami, doradzimy odnośnie sprzętu i możliwości.

Działając schematycznie, zamykasz drogę dla nowych - lepszych rozwiązań dla Ciebie i fermy.

 

FULL

Wybierając nawet jedną pozycję z całego pakietu, usprawnisz swój budynek lub fermę.

Zapraszamy do współpracy: tel: 81 503 22 22 

Inwest-Agro - Najlepszy wybór